ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 05.06.2018 15:23

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке відбулось 05.06.2018 під головуванням секретаря селищної ради Г.В. Шульгіної, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Так, виконавчим комітетом Доманівської селищної ради розглянуто питання про затвердження рішення опікунської ради та надано висновок про доцільність призначення опікуна, створення комісії з перевірки знань  з питань охорони праці та обговорили ряд земельних питань. А також, на обговорення було винесено питання щодо будівництва нової амбулаторії, яке члени виконавчого комітету не підтримали.