ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЯМИ ПРОГРАМИ «ДОБРЕ»

Дата: 16.05.2018 09:31

15 травня в Доманівській селищній раді в кабінеті селищного голови була проведена зустріч з фахівцями програми «ДОБРЕ»: програмним спеціалістом Наталією Сафроновою, фахівцями Ігорем Тютюшкіним та Ангелою Бочі на якій був презентований «Звіт з оцінки управління фінансами» та «План дій з управління фінансами Доманівської громади».

На прикладі презентації всі присутні проаналізували загальну інформацію громади, а саме на прикладі I півріччя 2017 року (фінансовий звіт) і порівняли з іншими громадами. Ознайомилися зі звітом з оцінки управління фінансами Доманівської громади і поступовими кроками до вдосконалення управління фінансами та бюджетного планування.

Зустріч проводилась в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).