У с.Царедарівка та с.Копані ПРОЙШОВ РЯД ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 10.05.2018 11:40

Кожне село Доманівської громади втратило у Другій Світовій війні багато жителів: як із числа військових, так і серед мирного населення. Лік загиблим та зниклим безвісти йде на сотні.

Заходи до Дня Перемоги у селі  Копані розпочались  Панахидою біля Стели загиблим воїнам. Для відання шани, зібралися мешканці села. Розпочався урочисто-траурний мітинг. Лунали вірші від школярів, теплі слова, звернені до солдатів.

— У ці весняні дні ми вшановуємо ветеранів війни, як наших визволителів, як тих, хто дав нам життя. Прийміть найщиріший уклін. Мільйони життів були покладені на вівтар війни. Але незважаючи на труднощі, ви вистояли і вибороли нам свободу, — зазначила виконуючий обов’язків  старости Жанна Шевченко

За схожим сценарієм відбувся мітинг у селі Царедарівка.

—Це день вшанування  подвигу. Нехай ветеранів залишилось мало, але це їхній день, — відзначила Жанна Михайлівна.

У селі біля Пам’ятника загиблим також зібрались місцеві жителі. До заходу долучився священик. Він відслужив Панахиду за загиблими воїнами.

Як і в інших селах громади, до пам’ятних знаків поклали квіти, а присутніх частували солдатською кашею. Захід пройшов за фінансової підтримки депутата селищної ради Михайла Молдованенка.

Під час урочистостей говорили про Другу Світову війну, яка катком прокотилася землями України та принесла мільйони смертей, зруйновані міста і села.