Нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 04.05.2018 15:48

4 травня 2018 року  відбулась нарада під головуванням секретаря селищної ради Галини Шульгіної в Доманівській селищній раді з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На нараді були присутні перший заступник голови районої державної адміністрації Наталія Фалько, заступник селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич, керуючий справами виконавчого комітету Доманівської селищної ради Ірина Соловей, начальник відділу освіти Олександра Тихолаз та керівники структурних підрозділів селищної ради.  Під час засідання  обговорили план основних заходів, які планується провести в ці дні, були дані відповідні доручення щодо належної підготовки та проведення заходів на належному рівні.