Об’єднана територіальна громада

фінальні змагання з гандболу серед учнів

26-27 квітня 2018 році в Доманівській ДЮСШ відбулися фінальні змагання з гандболу серед учнів закладів загальної середньої освіти серед юнаків  9-11 класів. Головне суддівство було покладено на тренерський склад Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Розпочалися змагання традиційним парадом-відкриттям, право підняти Державний Прапор України надано капітанам команд.

У фінальній частині ХVІІ  обласних Спортивних ігор з гандболу серед учнів загальної середньої освіти (юнаки 9-11 кл.)  взяли участь такі команди: м.Вознесенськ, Березанський, Вознесенський, Вітовський  райони та Доманівська ОТГ.

За результатами зіграних ігор чемпіонами Миколаївської області стали гандболісти Доманівської ОТГ, друге місце вибороли учні Вітовського району, третє – дісталося учням Вознесенського району. Команди-переможці були нагороджені грамотами  Миколаївського відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Змагання були проведенні на високому організаційному та професійному рівні.