У селі Царедарівка, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та всеукраїнського дня благоустрою, долучились до прибирання місцеві жителі

Дата: 27.04.2018 11:53

У рамках місячника благоустрою протягом цього робочого тижня проводились роботи по прибиранню території села, зокрема, підбілено стовпи та дерева по трасі та вулицях, біля адмін. примішень, пофарбовано дитячий майданчик, приведено до належного санітарного  пам’ятники загиблим, висаджено дерева, прибрали на кладовищах та  біля зупинок.

Адже прийшли сонячні гарні дні, небо стало більш привітним, на деревах почали пробиватись перші листочки. Але з цією красою і зі сходженням снігу виявилося чимало проблем на території села. Тому всі разом вирішили цю проблему, адже кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає.