Об’єднана територіальна громада

Відбулася дев’ятнадцята сесія

20 квітня 2018 року відбулася ХІХ сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань та питання, які стосуються освітянської галузі – це аналіз стану фінансування і ефективного використання освітньої субвенції та коштів з місцевого бюджету закладами загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, скасування рішення селищної ради від 05 грудня 2017 року «Про внесення змін до статуту Доманівського навчально-виховного комплексу- «Доманівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів № 1- Центр дитячої та юнацької творчості».

До обговорення питання «Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області» долучилась значна кількість депутатів, але рішення так і не отримало депутатського схвалення. Тому, залишилось відкритим питання «Чи є необхідністю утримувати такий тип школи, а в ньому 93 гуртки?».