Об’єднана територіальна громада

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Доманівської громади!

В рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та Всеукраїнського дня благоустрою, що здійснюється в квітні-травні 2018 року для підтримки чистоти і порядку в населених пунктах громади з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні необхідно привести в належний санітарний стан прилеглі території. Участь організацій і підприємств, які розташовані на території громади у прибиранні територій обов’язкова. Просимо мешканців багатоквартирних і приватних будинків також взяти участь і навести лад у дворах, на прибудинкових територіях, тротуарах, зелених зонах, до бордюрів проїзної частини вулиць.

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради запрошує вас долучитись до низки заходів з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Давайте зробимо гарну справу своїй громаді!

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради