Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого величного християнського свята - Воскресіння Христового.

Дата: 06.04.2018 13:44

Я від усієї душі щиросердечно бажаю всім і кожному міцного здоров'я, добра, злагоди та Божого благословення. Хочеться, щоб цей день згуртував нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Християнського Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця.

В цей важкий для нашої країни час, ми як ніколи маємо бути єдині думкою, зразкові у своїх вчинках, розсудливі у складних ситуаціях, щирі у своїх переконаннях та поблажливі до ближніх.

Прошу в Господа в це Величне християнське свято, для українців вцілому та пересічного жителя селища зокрема, здоров'я та сімейного благополуччя, злагоди та добробуту, миру та добра, терпимості та прощення.

Христос Воскрес - Воістину воскрес.

З повагою,селищний голова Олександр Дога