Об’єднана територіальна громада

Доманівська селишна рада запрошує взяти участь у тренінгах

Доманівська  селишна рада запрошує взяти участь у тренінгах, які відбудуться  у рамках  реалізації  програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується   Агентством США з міжнародного розвитку (USAID):

02.08.2017р.

з 9-00 до 16-00 у  приміщенні Доманівської районної централізованої бібліотечної системи - «Бізнес в громадах як запорука їх економічного розвитку. Основи бізнес-планування», тренер Надія Копаниця.

09.08.2017 р.

з 9-00 до 16-00 у  приміщенні Доманівської районної централізованої бібліотечної системи -  «Соціальне проектування та покращення якості надання послуг. Плануємо та впроваджуємо дієву систему», тренер Віталій Загайний.