Об’єднана територіальна громада

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про громадський бюджет Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Доманівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету «Про громадський бюджет Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Доманівської селищної ради в мережі Iнтернет за адресою: http://domanivska-gromada.gov.ua в розділі «До відома громадян» в підрозділі «Громадське обговорення» та на інформаційній дошці «Доманівська селищна рада». Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Доманівська селищна рада, смт Доманівка, вул. Центральна, 48, 56401, тел. 9-19-49 або електронною поштою

за адресою:  Domanivka-otg@ukr.net