Об’єднана територіальна громада

29 січня в Україні відзначається 100- та річниця Пам’яті Героїв Крут

З  метою ознайомлення дітей з трагічною сторінкою в історії нашої держави та вшанування памя’ті  юнаків, що загинули під станцією Крути в 1918 р., захищаючи молоду Українську народну республіку, бібліотекарі Доманівської публічної бібліотеки  для дітей разом з завідувачем шкільної бібліотеки Славітніською С.В. провели Урок  мужності : « За Крутами в скруту їх 300 зійшлося».

До цієї дати була оформлена історико-патріотична викладка літератури : «Крути. 100 років пам’яті», біля якої проведений перегляд літератури з коментованим читанням.

Бібліотекар Доманівської ЗОШ №2 Славітінська С.В. провела презентацію книги «Крути. Січень 1918 р.».

Із розповіді бібліотекарів старшокласники дізналися про трагедію під Крутами, де у 1918 р., у нерівному бою з більшовицькими військами полягли за незалежність України більше 300 молодих патріотів- студентів.

НА завершення заходу були прочитані вірші українських поетів, присвячені трагічним подіям під Крутами 29 січня 1918 року.