Обговорили питання ґендерно-орієнтованого бюджетування

Дата: 09.02.2018 16:22

9 лютого 2018 року Олександр Дога зустрівся з Ольгою Жуковою,  консультанткою Національного Демократичного Інституту з ҐОБ, яка допомагатиме Доманівській громаді впроваджувати ґендерно-орієнтоване планування та бюджетування. Під час зустрічі обговорили напрямки роботи в  рамках  реалізації Програми DOBRЕ, а саме: навчання місцевих лідерів з питань ґендерно-орієнтованого бюджетування (ҐОБ), проведення тренінгів для жінок з розвитку лідерських навичок в рамках Академії жіночого лідерства, розбудова депутатських груп з ґендерних питань, а також підвищення громадського розуміння переваг ґендерної рівності.

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є одним із виконавчих партнерів Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRЕ)», яка реалізується консорціумом організацій на чолі з GІоЬаІ Соmmиnіtіеs за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).