конференції "Стратегічний розвиток та інвестиції"

Дата: 27.10.2017 11:24

До столиці з'їхалися  представники ОТГ- учасники Програми DOBRE - щоб взяти участь у конференції "Стратегічний розвиток та інвестиції", обмінятися позитивним досвідом, а, може, навіть знайти інвесторів для реалізації своїх проектів. Можливості, які відкриваються перед громадами, - безмежні. Варто лише навчитися їх помічати та використовувати!

25.10.2017 Конференція громад ДОБРЕ "Стратегічний розвиток та інвестиції"
Відкриваючи конференцію керівник програми DOBRE Беррі Рід та голова правління Цезарі Трутковскі наголосили на важливості стратегічного планування для інвестування та розвитку наших громад. Мостівська ОТГ разом з польськими експертами займається розробкою стратегії ОТГ.
Головне, залучити людей до довгострокової співпраці, перспективно на розвиток громади, щоб вони самі разом приймали рішення та несли відповідальність.
Ми знаємо і віримо, що у нас усе буде ДОБРЕ.