Об’єднана територіальна громада

«Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

12 грудня 2017 року в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося засідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області на тему: «Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

Зі словами привітання до присутніх звернувся начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров М.Ф., та заступник – начальник відділу закладів культури та охорони культурної спадщини Поддубна Л.О.

З доповіддю про науково - методичну підтримку бібліотек в умовах проведення адміністративно – територіальної реформи – виступила: Агаркова В.В., директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. О. Гмирьова, а також Ткаченко Н.В.-, директор обласної бібліотеки для юнацтва, Жайворонок Т.А., директор обласної бібліотеки для дітей ім.. В. Лягіна.

"Бібліотека ОТГ: досвід  формування  та актуальні напрацювання":  правові основи діяльності публічних бібліотек – Кожушко Г.М., головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Долова Х.С. , головний спеціаліст – юрисконсульт  управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Своїм досвітом роботи ділились директора : Очаківської, Вітовської, Братської, Врадіївської ЦБС та ін..