Об’єднана територіальна громада

З 6-го по 8-ме жовтня Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа провела традиційний міжобласний гандбольний турнір серед учнів 2005-2006 років народження, спортивно-масовий захід відбувся в рамках відзначення Дня Вчителя. В гандбольному турнірі брали участь чотири області України: Київська, Кіровоградська, Одеська та Миколаївська – ДЮСШ м.Сквира Київської області, ДЮСШ смт.Благовіщенське Кіровоградської області, ДЮСШ «Портовик» м.Южне та с.Іванівка Одеської області, та ДЮСШ Доманівки.

Команди-учасниці  були дуже сильними, тому ігри  надто напруженими та цікавими. За таблицею результатів місця розподілилися таким чином:  І місце посіла команда Доманівської ДЮСШ, тренер команди Дашко В.П., друге місце виборола ДЮСШ «Портовик» м.Южне, а третє дісталося Іванівським гандболістам.

Команди-переможці нагороджені були кубками, медалями  та грамотами відповідного зразка. Суддівською колегією була відзначена номінація «Кращий гравець команди» та «Кращий воротар турніру» - переможці нагороджені пам’ятними сувенірами.

Міжобласний гандбольний турнір, як завжди, пройшов на дуже високому організаційному рівні, команди-учасниці  задоволенні проведенням турніру та гостинністю доманівщини.

Завдання  спортивно-виховного заходу такого рівня організатори виконали в повній мірі  – це  укріплення дружніх спортивних зв’язків з іншими регіонами України, покращення тренувальної роботи в ДЮСШ,  зміцнення здоров’я та формування навичок здорового способу життя учнівської молоді та, звичайно, популяризація Доманівщини.