Спільне засідання постійних комісій

Дата: 26.06.2017 10:12

26 червня 2017 року у Доманівській селищній раді  відбулося спільне засідання постійних комісій ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту, питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю, з питань містобудування, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природніх ресурсів  де попердньо було розглянуто питання про прийняття об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селища Доманівського району у комунальну власність Доманівської селищної ради, затвердження Статутів закладів освіти, культури їх штатні розписи, обговорено питання про оприлюднені регуляторні акти про встановлення податків та зборів на 2018 рік, розглянуто інші питання.

Головуючий спільного засідання - голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту Базаренко Сергій Іванович.