Об’єднана територіальна громада

Районний семінар учителів початкових класів

30 січня 2018 року на базі Доманівського освітнього центру проведено районний семінар учителів початкових класів із проблеми «Нова українська школа: стратегія змін в освіті».

Завідувач РМК Чорна О.М. зазначила пріоритетні напрямки роботи методичної служби щодо забезпечення оперативного навчання вчителів Доманівщини в період  реформування освіти, впровадження Концепції нової української школи. Ознайомила з нормативними документами, що регулюють роботу вчителя початкової ланки. Далі робота була організована  в інтерактивній формі. Це робота в групах, опрацювання інформаційних матеріалів в мережі Інтернет, організація дискусії із зазначеної проблеми. В оперативній формі було визначено зміни, які пропонує Міністерство освіти і науки України, визначено пріоритетні напрямки стандарту нової української школи, розкрито пріоритети інтегрованого навчання у початковій ланці, професійні вимоги до особистості педагога під час реформ та роль батьків в освітньому процесі, а також визначення шляхів вирішення соціальної проблеми всіх закладів освіти протягом 100 років, як булінг.

У заході взяли участь 9 вчителів Доманівського району та Доманівської селищної ради.