Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

На даній сторінці оприлюднюються:

  • проекти рішень виконавчого комітету;
  • рішення виконавчого  комітету;
  • проекти рішень Доманівської селищної ради;
  • рішення сесій Доманівської селищної ради;
  • розпорядження селищного голови;

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
1 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
96 «Про заборону купання на водних об’єктах, що розташовані на території Доманівської селищної ради»
(файлів: 1)
2 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
95 «Про присвоєння адреси земельній ділянці»
(файлів: 1)
3 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
94 «Про присвоєння адреси земельній ділянці»
(файлів: 1)
4 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
93 «Про розгляд клопотання релігійної громади Церкви Християн Віри Євангельської П’ятидесятників»
(файлів: 1)
5 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
92 «Про створення постійно діючої комісії з питань охорони праці»
(файлів: 1)
6 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
91 «Про затвердження банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах»
(файлів: 1)
7 Рішення виконавчого комітету 11.06.2018
Виконавчий комітет I скликання
90 «Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна»
(файлів: 1)
8 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
36 «Про затвердження на посаду заступника Доманівського селищного голови з питань освіти,медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Доманівської селищної ради першого скликання»
(файлів: 1)
9 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
35 «Про виділення земельної ділянки для облаштування зони відпочинку із земель загального користування в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Одеська,26»
(файлів: 1)
10 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
34 «Про надання дозволу на розробку детального плану території в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Мельнична,31 для реконструкції АЗС (з встановленням автомобільного газозаправного пункту) ПП «ДОМАНІВСЬКА МРІЯ»»
(файлів: 1)
11 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
33 «Про погодження відведення земельних ділянок громадянину України Ткаченку В.О. в оренду для сінокосіння та випасання худоби із земель державної власності (не надані у власність або користування) в межах території Доманівської селищної ради Доманівського району миколаївської області»
(файлів: 1)
12 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
32 «Про погодження відведення земельних ділянок громадянам України у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Доманівської селищної ради Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
13 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
31 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Мазнюку В.П. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Олександродар, вул.Омеляновича-Павленка,1а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
14 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
30 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Кулигіній Є.П. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Олександродар, вул.Омеляновича-Павленка,2 Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
15 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
29 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Колеснику О.І. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Олександродар, вул.Механізаторів,12а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
16 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
28 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Кисельову В.В. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Денисенко,1г Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
17 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
27 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Крутенко Л.В. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Зброшкове, вул.Центральна,2а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
18 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
26 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Крутенко Л.В. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Зброшкове, вул.Нижня,30а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
19 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
25 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України Гусаровій Л.В. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Космонавтів,21б Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
20 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
24 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Платовському В.А. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Чорталка, вул.Садова, 5а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
21 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
23 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Платовському В.А. для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Чорталка, вул.Пушкінська 5а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
22 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
22 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бондаренку М.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Доманівської селищної ради в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.58 стр.дивізії,26 Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
23 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
21 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Платовському В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Чорталка, вул.Садова,5 Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
24 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
20 «Про надання дозволу на розробку Технічної документаціїі із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Ігнатович І.М. з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Доманівської селищної ради в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Гетьмана Сагайдачного,45 Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
25 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
19 «Про припинення права користування земельною ділянкою, яка була виділена раніше громадянину України Кірчей М.М. для індивідуального дачного будівництва»
(файлів: 1)
26 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
18 «Про припинення права користування земельною ділянкою, яка була виділена раніше громадянці України Чепіжко Т.В. для індивідуального дачного будівництва»
(файлів: 1)
27 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
17 «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Гальковичу В.М. в оренду терміном на 49 років для городництва із земель комунальної власності Доманівської селищної ради в межах в с.Сила, вул.Польова,3а Доманівського району Миколаївської області.»
(файлів: 1)
28 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
16 «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Болтаєвій Є.К. в оренду терміном на 49 років для городництва із земель комунальної власності Доманівської селищної ради в межах в с.Сила, вул.Польова,9а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
29 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
15 «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Болтаєвій Є.К. в оренду терміном на 49 років для городництва із земель комунальної власності Доманівської селищної ради в межах с.Сила, вул.Польова,10а Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)
30 Рішення сесій Доманівської селищної ради 23.05.2018
XX сесія I скликання
14 «Про затвердження Технічної документаціїі із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Дерев’янку О.І. для для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт.Доманівка вул.О.Ливадара,46 в межах території Доманівської селищної ради Доманівського району Миколаївської області»
(файлів: 1)